sevimler emlak yatırım borsası

GÜLÇAVUŞ KÖYÜ ALTINDA KOMPLE DENİZ MANZARALI YOL EKLETRİĞİ HAZIR

Ara EMRE YILMAZ Soru Sor

Edirne / Enez / Gülçavuş Köyü

610.000 TL

m2 fiyatı: 76 TL

Edirne / Enez / Gülçavuş Köyü

 • Fiyat 610.000 TL
 • m2 Fiyatı 76 TL
 • İlan No 668077670
 • İlan Tarihi 11 Eylül 2019
 • Emlak Tipi Satılık Arsa
 • İmar Durumu Muhtelif
 • 8.050
 • m² Fiyatı 76
 • Ada No 0
 • Parsel No 667
 • Pafta No 4
 • Kaks (Emsal) Belirtilmemiş
 • Gabari Belirtilmemiş
 • Tapu Durumu Müstakil Parsel
 • Kat Karşılığı Hayır
 • Krediye Uygunluk Evet
 • Kimden Emlak Ofisinden
 • Takas Evet

KUMSALA UZAKLIĞI 2KM OLAN ARSAMIZIN HEM UZERİNDEN HEM ALTINDAN YOLU MEVCUT OLUP ÇOK GÜZEL BİR LOKASYONDADIR.

KOMPLE DENİZ MANZARALI ÖNÜ KAPANMAYACAK KADAR GÜZEL YATIRIMDAN ZİYADE İMKAN DAHİLİNDE İSE VİLLANIZI YAPIP ÇİFLİK OLARAK KULLANMAK İSTEYECEĞİNİZ HARİKA BİR YERDİR. KÖY ALTINDA OLDUĞU İÇİN İMAR DERDİ OLMAYAN VE 2019 İMAR PLANINDA OLAN BU YER HER SAHİL ARAZİLERİ GİBİ DEĞER KAYBETNMEYECEĞİ GİBİ AYNI ZAMANDA YATIRIM MAKSATLI DA KULLANMAK İSTERSENİZ HENÜZ ALIRKEN KAZANACAĞINIZDAN EMİN OLARAK ALABİLİRSİNİZ.

ŞARTLARI VE FİYAT KONUSUNDA GÖRÜŞMEK ÜZERE BEKLERİZ.

SEVGİLER...

SEVİMLER EMLAK YATIRIM BORSASI 

EMRE YILMAZ

0538 583 27 26ARSA – ARAZİ YATIRIMI İÇİN

DOĞRU UZMANLA ÇALIŞIN!!

Borsa ve döviz ve spekülatif yatırım araçları.

Eğer paradan para kazanmayı bilmiyorsanız,ne zaman alıp ne zaman satacağınızı bilmiyorsanız her zaman risk olacaktır.

Kağıtlara para yatırarak maksimum kazanabileceğiniz yıllık miktarı çok iyi bilerek yüzde 45’ila 60’a kadar çıkarabilirsiniz.Bunlar çok değişken şeyler ve uzman olmak zorundasınız.

Toprak yatırımında doğru bir uzmanla hareket ettiğinizde ki bunun altını özellikle çiziyorum.

Doğru alışveriş yaptığınız zaman zaten toprak kendi kendini kazandırıyor.

 Neden arazi yatırımı?
Dünya da üretilmeyen tek şey arsadır, âmâ nüfus artmaya devam ediyor. Dolayısı ile iktisattaki en temel kural fiyatı arz ve talep belirler,arz sabit kalıyor âmâ talep sürekli artıyor ise o zaman fiyatta artmaya devam edecektir.

Arazi alırken yatırım için alıyorsanız doğru kişiyle hareket etmeniz gerekiyor. Geçtiğimiz dönemlerde 43.500 tapu problemli çıktı.

Bu ne demek?

Doğalgaz, elektrik hattı geçiyor üzerinden veya sulak alan gibi problemli,ileride verimli şekilde kullanılamayacak,yatırıma uygun olmayan arazi alınmış.bu 43.500 tapu sahibi istedikleri karı elde edemeyecekler.Arsa alırken en önemli konu imar planı ve arsanın net,brüt parsel ayrımıdır.Taşınmazın ilgili belediyeden imar planı incelenmeli ve havza sınırı, askeri bölge sınırı gibi kısıtlamaların bulunup bulunmadığı araştırılmalıdır.Arsanın fiziki olarak konumu,ulaşılabilirliği,bölgede ki gelişim potansiyeli,arsa üzerinde yapı inşasını etkileyecek,hava mania sınırı, yüksek gerilim hattı,boru hattı gibi,kısıtlamaların olması,belediye hizmet alanı içerisinde yer alıp almadığı gibi konuların araştırılması gerekmektedir.

Arsa üzerinde yapılması düşünülen fonksiyon veya projenin, imar planı uygun bulunsa dahi bölgenin gelişimi açısından araştırılması gerekmektedir.

Yatırım yatırım olmaktan çıkıyor ve beklentileri karşılamıyor. Bu yüzden uzman ve bölgeyi iyi bilen biriyle çalışmak çok önemli.TRAKYA BÖLGESİ yatırım için uygun bir bölge ama o bölgeden her parsel  yada bölge uygun değil. Eğer aklınıza takılan sorular olursa bana @gmail.com web adresimden Mobil:0538 583 27 26 numaralı telefonumdan da ulaşabilirsiniz.İstediğiniz zaman bana soru sorabilirsiniz.

Müşterilerime,yatırımcıya bu bilgileri tablo şeklinde detaylı bir şekilde sunuyorum.

Biz yatırımcıya 1,5 - 2 sene bu yatırımı unut diyoruz; ama gerçekten unut anlamında değil onlara sürekli geri bildirim de yapıyorum.Ne kadar doğru yatırım yaptıklarını da zaman içinde kendileri de görüyor. 

Arazide geçen yıl yapmış olduğum alım da 8 ayda yüzde 80’lik bir kazanç elde ettim. Oranlar çok iyi. Bu noktada, eğer kira beklentiniz yok ise doğru yatırım yapmak için araziyi seçebilirsiniz.Tabii bölgeyi,araziyi çok iyi bilmek gerekiyor.

Arazi üzerindeki planlar hakkında da bilgi sahibi olmak gerekiyor.Bunları bildiğiniz zaman zaten kazanıyorsunuz. Bir de mutlaka bu işler için güvenebileceğiniz bir uzmanla çalışmalısınız. 

Satma sırası geldiğinde

Yatırımcılarımın alış fiyatı ve satış fiyatı arasındaki farkı görmeleri,ne kadar doğru bir karar verdiklerini gördüklerindeki mutluluk,gerçekten çok güzel.İnandığım noktada mal sahibine,ne zaman,nereden çıkacağımızı nerede devam etmek gerektiğini iletiyorum.

Müşteriyi doğru yönlendirebilmek çok önemli.

Oradan gelecek yatırımı başka bir şekilde kullanmayacaksa oradan aldığımız parayla başka yatırımlarda çalışmaya devam ediyoruz.Ben yatırımlık küçük araziye,FIRSATarazi diyorum.Daha çok bilinmeyen birkaç sene sonra parlayacak yerler.Biz o fırsat araziyi 2 senede büyütüyoruz.Oradan gelen kazançla başka küçük fırsat arazilere yöneliyoruz.Aslında tamamen parayı yönetiyoruz.                                                                       Anne,Baba bir de dedeler,büyükanneler var.

Burada onların daha küçük bütçeleri oluyor. Onların bütçeleri daha kısıtlı ama yatırıma engel değil. “Torununun eğitimi için bu kadar para ayırmak istiyorum; arazi alalım” diye bana geldiler.Okula başlama yaşına kadar bu parayı artıralım diyorlar. Onlarla da çalışıyorum.

Arsa mı, tarla mı?
Bu çok güzel bir soru ama bunun cevabı müşterinin risk ve karakter profilinde gizli. Benim çalışma sistemin önce müşteriye sorduğum bazı sorular var bununla risk ve beklenti profilini anlamaya çalışıyorum. Eğer 2yıl sonra satmak isteyen daha önce hiç tarla almamış risk sevmeyen müşteri ise imarlı arsa,3 yıl ve üzeri beklerim ama yüksek kar kazanmak isterim risk almayı severim derse tarla derim. Bunu ölçümlediğimiz bir kaç sorumuz var ona göre bölge secimi yapıyoruz.

Peki müşteriler niye bizimle çalışşın? Bizim farkımız nedir?
İlla benim ile çalışsınlar diye bir tavsiyem yok.Bu işi düzgün yapan çok kaliteli arkadaşlarda var onlarla da çalışılabilir.

Benim için avantajlı olan bir kısım da Trakya bölgesinde böyle eğitimi olan müşteri portföyü oluşturmasını bilen ve insanları kazıklamayan başka bir gayrimenkul uzmanı yok.Ama mutlaka işinde uzman olan arkadaşlar da var farklı bölgelerde.Bunlardan biri ile çalışmalısınız

Benim farkım çok uzun yıllar kurumsal hayatta çalıştığım için onların korku ve endişelerini anlayabiliyorum ve empati yaparak çözüm sunabiliyorum.İnandığım bir doğru da herkez kendi işini yapacak.Ya da yapmak istediği işte eğitime müsait olup öğrendikten sonra alım satım işine girecek.Hatta yatırım yapmak ve takibini yapmak borsa ve piyasa analizi bambaşka bir konu zaten.

Her emekli olan her işi gücü bozulan bir emlakçı bir oto galeri açalım nasıl olsa bir müşteri düşer zihniyeti ile bu işi yapmaya devam ettiği sürece dünya piyasasındaki para çarçur edilmeye insanlar ve sektörler zarar görmeye devam edecektir.

Bu işlerin birde ayakçılar üzerinden yürütülen kısımı var aman dikkat diyorum tüm okurlarımıza.Çünkü yer ile ilgili ne bir bilgisi var ne yatırım nedir bilemezler. Bunun kar zarar durumu nedir diye bakmaksızın düştüğünüz anda onun tek hedefikazanacağı 3-5-10 ne ise paradır.Unutmayın ki aldığınız yatırım aracını tekrar satacaksını yada kullanacaksınız Hatta belki niyetiniz bir miras bırakmak olacak yakınlarınıza.Kim bilir belkide bir çöp kadar değeri olmayan bir yer bıraktınız.Belki emekliliğinizde rahat edeceğim bir yer aldım derken kalan ömrünüzü de mahkemelerde alacak verecek davalarında harcamış olacaksınız.

Kalan mirasçılarınızda bu kervana katılacak uğraşıp duracaklar.Kısacası verilecek yaşanmış o kadar çok örnek varki siz bunları göz önünde bulundurmadan bir hayel kurmayın derim.

Birde yaşım tam 36 ve 20 yıldır bu işin içinde alım satım şirket kuruculuğu işletmeciliği genel müdürlük büyük kuruluşlarda kamp yöneticilikleri idari işler departmanlarında idari işler şefliği ve müdürlüğü yaptım.İlk olarak çalışma hayatıma pazarlama yaparak yaşayarak öğrenerek sürekli kendimi geliştirerek değim yerinde düşe kalka geldim.Her başarıdan ve başarısızlıklarımdan ders çıkarıp hataları tekrarlamamayı öğrendim.Şuan da yapmış olduğum iş  için ciddi bir tecrübem var bunu da paylaşmak fark yaratmama neden oluyor. Buna ek olarak bu işi yıllardan beri başarı ile yapan ülkenin sayılı Borsacıları eğitimcileri ve şirketleri ile çalışıyorum.Yoldan geçen bir müşterinin ofisime girip te 500.000tl bütçem var hadi bana bir tarla alalım 2 yıl içerisinde ne getirir kaça satarız sonra ne alırız gbi sorular sorup alışveriş yaptığını hiç hatırlamıyorum.müşterilerimiz için diğer bir avantaj.   Arsa,tarla yatırımı yapacaklara tavsiyeler verip piyasayı durmadan araştırıyor alıcı ve satıcıyı tatmin edecek rakamlar ile alım satımı noktalıyoruz.Bilgilerinize sunarım

Saygılarımla,                                                                                                                                                                         Emre YILMAZ                                                                                                                                   

  0538 583 27 26/0284 715 26 66                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             sahibinden com.sevimleremlakyatirimborsasi.com                                                                                Linkedin:www.linkedin.com/in/emre-yılmaz-8584112a

 

Özellikler

Altyapı

 • Elektrik
 • Sanayi Elektriği
 • Su
 • Telefon
 • Doğalgaz
 • Kanalizasyon
 • Arıtma
 • Sondaj & Kuyu
 • Zemin Etüdü
 • Yolu Açılmış
 • Yolu Açılmamış
 • Yolu Yok

Konum

 • Ana Yola Yakın
 • Denize Sıfır
 • Denize Yakın
 • Havaalanına Yakın
 • Toplu Ulaşıma Yakın

Genel Özellikler

 • İfrazlı
 • Parselli
 • Projeli
 • Köşe Parsel

Manzara

 • Deniz
 • Doğa
 • Boğaz
 • Göl

KREDİ HESAPLAMA

Tutar

Vade

Faiz

Aylık Taksit Tutarı

Hesapla

İLETİŞİM

ugur mumcu caddesi no:3-3 kesan Edirne

0 (284) 715 26 66

Yükleniyor...
1/18 GÜLÇAVUŞ KÖYÜ ALTINDA KOMPLE DENİZ MANZARALI YOL EKLETRİĞİ HAZIR
GÜLÇAVUŞ KÖYÜ ALTINDA KOMPLE DENİZ MANZARALI YOL EKLETRİĞİ HAZIR

EMRE YILMAZ

KUMSALA UZAKLIĞI 2KM OLAN ARSAMIZIN HEM UZERİNDEN HEM ALTINDAN YOLU MEVCUT OLUP ÇOK GÜZEL BİR LOKASYONDADIR.

KOMPLE DENİZ MANZARALI ÖNÜ KAPANMAYACAK KADAR GÜZEL YATIRIMDAN ZİYADE İMKAN DAHİLİNDE İSE VİLLANIZI YAPIP ÇİFLİK OLARAK KULLANMAK İSTEYECEĞİNİZ HARİKA BİR YERDİR. KÖY ALTINDA OLDUĞU İÇİN İMAR DERDİ OLMAYAN VE 2019 İMAR PLANINDA OLAN BU YER HER SAHİL ARAZİLERİ GİBİ DEĞER KAYBETNMEYECEĞİ GİBİ AYNI ZAMANDA YATIRIM MAKSATLI DA KULLANMAK İSTERSENİZ HENÜZ ALIRKEN KAZANACAĞINIZDAN EMİN OLARAK ALABİLİRSİNİZ.

ŞARTLARI VE FİYAT KONUSUNDA GÖRÜŞMEK ÜZERE BEKLERİZ.

SEVGİLER...

SEVİMLER EMLAK YATIRIM BORSASI 

EMRE YILMAZ

0538 583 27 26ARSA – ARAZİ YATIRIMI İÇİN

DOĞRU UZMANLA ÇALIŞIN!!

Borsa ve döviz ve spekülatif yatırım araçları.

Eğer paradan para kazanmayı bilmiyorsanız,ne zaman alıp ne zaman satacağınızı bilmiyorsanız her zaman risk olacaktır.

Kağıtlara para yatırarak maksimum kazanabileceğiniz yıllık miktarı çok iyi bilerek yüzde 45’ila 60’a kadar çıkarabilirsiniz.Bunlar çok değişken şeyler ve uzman olmak zorundasınız.

Toprak yatırımında doğru bir uzmanla hareket ettiğinizde ki bunun altını özellikle çiziyorum.

Doğru alışveriş yaptığınız zaman zaten toprak kendi kendini kazandırıyor.

 Neden arazi yatırımı?
Dünya da üretilmeyen tek şey arsadır, âmâ nüfus artmaya devam ediyor. Dolayısı ile iktisattaki en temel kural fiyatı arz ve talep belirler,arz sabit kalıyor âmâ talep sürekli artıyor ise o zaman fiyatta artmaya devam edecektir.

Arazi alırken yatırım için alıyorsanız doğru kişiyle hareket etmeniz gerekiyor. Geçtiğimiz dönemlerde 43.500 tapu problemli çıktı.

Bu ne demek?

Doğalgaz, elektrik hattı geçiyor üzerinden veya sulak alan gibi problemli,ileride verimli şekilde kullanılamayacak,yatırıma uygun olmayan arazi alınmış.bu 43.500 tapu sahibi istedikleri karı elde edemeyecekler.Arsa alırken en önemli konu imar planı ve arsanın net,brüt parsel ayrımıdır.Taşınmazın ilgili belediyeden imar planı incelenmeli ve havza sınırı, askeri bölge sınırı gibi kısıtlamaların bulunup bulunmadığı araştırılmalıdır.Arsanın fiziki olarak konumu,ulaşılabilirliği,bölgede ki gelişim potansiyeli,arsa üzerinde yapı inşasını etkileyecek,hava mania sınırı, yüksek gerilim hattı,boru hattı gibi,kısıtlamaların olması,belediye hizmet alanı içerisinde yer alıp almadığı gibi konuların araştırılması gerekmektedir.

Arsa üzerinde yapılması düşünülen fonksiyon veya projenin, imar planı uygun bulunsa dahi bölgenin gelişimi açısından araştırılması gerekmektedir.

Yatırım yatırım olmaktan çıkıyor ve beklentileri karşılamıyor. Bu yüzden uzman ve bölgeyi iyi bilen biriyle çalışmak çok önemli.TRAKYA BÖLGESİ yatırım için uygun bir bölge ama o bölgeden her parsel  yada bölge uygun değil. Eğer aklınıza takılan sorular olursa bana @gmail.com web adresimden Mobil:0538 583 27 26 numaralı telefonumdan da ulaşabilirsiniz.İstediğiniz zaman bana soru sorabilirsiniz.

Müşterilerime,yatırımcıya bu bilgileri tablo şeklinde detaylı bir şekilde sunuyorum.

Biz yatırımcıya 1,5 - 2 sene bu yatırımı unut diyoruz; ama gerçekten unut anlamında değil onlara sürekli geri bildirim de yapıyorum.Ne kadar doğru yatırım yaptıklarını da zaman içinde kendileri de görüyor. 

Arazide geçen yıl yapmış olduğum alım da 8 ayda yüzde 80’lik bir kazanç elde ettim. Oranlar çok iyi. Bu noktada, eğer kira beklentiniz yok ise doğru yatırım yapmak için araziyi seçebilirsiniz.Tabii bölgeyi,araziyi çok iyi bilmek gerekiyor.

Arazi üzerindeki planlar hakkında da bilgi sahibi olmak gerekiyor.Bunları bildiğiniz zaman zaten kazanıyorsunuz. Bir de mutlaka bu işler için güvenebileceğiniz bir uzmanla çalışmalısınız. 

Satma sırası geldiğinde

Yatırımcılarımın alış fiyatı ve satış fiyatı arasındaki farkı görmeleri,ne kadar doğru bir karar verdiklerini gördüklerindeki mutluluk,gerçekten çok güzel.İnandığım noktada mal sahibine,ne zaman,nereden çıkacağımızı nerede devam etmek gerektiğini iletiyorum.

Müşteriyi doğru yönlendirebilmek çok önemli.

Oradan gelecek yatırımı başka bir şekilde kullanmayacaksa oradan aldığımız parayla başka yatırımlarda çalışmaya devam ediyoruz.Ben yatırımlık küçük araziye,FIRSATarazi diyorum.Daha çok bilinmeyen birkaç sene sonra parlayacak yerler.Biz o fırsat araziyi 2 senede büyütüyoruz.Oradan gelen kazançla başka küçük fırsat arazilere yöneliyoruz.Aslında tamamen parayı yönetiyoruz.                                                                       Anne,Baba bir de dedeler,büyükanneler var.

Burada onların daha küçük bütçeleri oluyor. Onların bütçeleri daha kısıtlı ama yatırıma engel değil. “Torununun eğitimi için bu kadar para ayırmak istiyorum; arazi alalım” diye bana geldiler.Okula başlama yaşına kadar bu parayı artıralım diyorlar. Onlarla da çalışıyorum.

Arsa mı, tarla mı?
Bu çok güzel bir soru ama bunun cevabı müşterinin risk ve karakter profilinde gizli. Benim çalışma sistemin önce müşteriye sorduğum bazı sorular var bununla risk ve beklenti profilini anlamaya çalışıyorum. Eğer 2yıl sonra satmak isteyen daha önce hiç tarla almamış risk sevmeyen müşteri ise imarlı arsa,3 yıl ve üzeri beklerim ama yüksek kar kazanmak isterim risk almayı severim derse tarla derim. Bunu ölçümlediğimiz bir kaç sorumuz var ona göre bölge secimi yapıyoruz.

Peki müşteriler niye bizimle çalışşın? Bizim farkımız nedir?
İlla benim ile çalışsınlar diye bir tavsiyem yok.Bu işi düzgün yapan çok kaliteli arkadaşlarda var onlarla da çalışılabilir.

Benim için avantajlı olan bir kısım da Trakya bölgesinde böyle eğitimi olan müşteri portföyü oluşturmasını bilen ve insanları kazıklamayan başka bir gayrimenkul uzmanı yok.Ama mutlaka işinde uzman olan arkadaşlar da var farklı bölgelerde.Bunlardan biri ile çalışmalısınız

Benim farkım çok uzun yıllar kurumsal hayatta çalıştığım için onların korku ve endişelerini anlayabiliyorum ve empati yaparak çözüm sunabiliyorum.İnandığım bir doğru da herkez kendi işini yapacak.Ya da yapmak istediği işte eğitime müsait olup öğrendikten sonra alım satım işine girecek.Hatta yatırım yapmak ve takibini yapmak borsa ve piyasa analizi bambaşka bir konu zaten.

Her emekli olan her işi gücü bozulan bir emlakçı bir oto galeri açalım nasıl olsa bir müşteri düşer zihniyeti ile bu işi yapmaya devam ettiği sürece dünya piyasasındaki para çarçur edilmeye insanlar ve sektörler zarar görmeye devam edecektir.

Bu işlerin birde ayakçılar üzerinden yürütülen kısımı var aman dikkat diyorum tüm okurlarımıza.Çünkü yer ile ilgili ne bir bilgisi var ne yatırım nedir bilemezler. Bunun kar zarar durumu nedir diye bakmaksızın düştüğünüz anda onun tek hedefikazanacağı 3-5-10 ne ise paradır.Unutmayın ki aldığınız yatırım aracını tekrar satacaksını yada kullanacaksınız Hatta belki niyetiniz bir miras bırakmak olacak yakınlarınıza.Kim bilir belkide bir çöp kadar değeri olmayan bir yer bıraktınız.Belki emekliliğinizde rahat edeceğim bir yer aldım derken kalan ömrünüzü de mahkemelerde alacak verecek davalarında harcamış olacaksınız.

Kalan mirasçılarınızda bu kervana katılacak uğraşıp duracaklar.Kısacası verilecek yaşanmış o kadar çok örnek varki siz bunları göz önünde bulundurmadan bir hayel kurmayın derim.

Birde yaşım tam 36 ve 20 yıldır bu işin içinde alım satım şirket kuruculuğu işletmeciliği genel müdürlük büyük kuruluşlarda kamp yöneticilikleri idari işler departmanlarında idari işler şefliği ve müdürlüğü yaptım.İlk olarak çalışma hayatıma pazarlama yaparak yaşayarak öğrenerek sürekli kendimi geliştirerek değim yerinde düşe kalka geldim.Her başarıdan ve başarısızlıklarımdan ders çıkarıp hataları tekrarlamamayı öğrendim.Şuan da yapmış olduğum iş  için ciddi bir tecrübem var bunu da paylaşmak fark yaratmama neden oluyor. Buna ek olarak bu işi yıllardan beri başarı ile yapan ülkenin sayılı Borsacıları eğitimcileri ve şirketleri ile çalışıyorum.Yoldan geçen bir müşterinin ofisime girip te 500.000tl bütçem var hadi bana bir tarla alalım 2 yıl içerisinde ne getirir kaça satarız sonra ne alırız gbi sorular sorup alışveriş yaptığını hiç hatırlamıyorum.müşterilerimiz için diğer bir avantaj.   Arsa,tarla yatırımı yapacaklara tavsiyeler verip piyasayı durmadan araştırıyor alıcı ve satıcıyı tatmin edecek rakamlar ile alım satımı noktalıyoruz.Bilgilerinize sunarım

Saygılarımla,                                                                                                                                                                         Emre YILMAZ                                                                                                                                   

  0538 583 27 26/0284 715 26 66                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             sahibinden com.sevimleremlakyatirimborsasi.com                                                                                Linkedin:www.linkedin.com/in/emre-yılmaz-8584112a